ЛохвицяНеділля, 22-Жов-2017, 13:17
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 211232021»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Фiлософiя та релiгiя (З чого все починаеться?)
Фiлософiя та релiгiя
ЛохвицькийДата: Субота, 31-Тр-2008, 09:16 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Награды: 3
Статус: Offline
От все ж таки,що було спочатку, яйце чи курка? surprised

Додано (31-Тра-2008, 08:16)
---------------------------------------------
Фiльм "Секрет" i враження про його змiст
Фiльми онлайн Дивитись тут

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

grigori37Дата: Неділля, 01-Чер-2008, 11:03 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Натрапив на сайт де активно обговорюється підняте питання. Сайт називається "Яйцо или курица, что было первым. -
Очевыдное невероятное."

Radcenko

БабайДата: Неділля, 01-Чер-2008, 19:13 | Сообщение # 3
Генераліссімус
Награды: 5
Подивився фільм, явище що там описується, ближче до психології та метафізики, чим до філософії і релігії. А взагалі, там нічого нового не сказали. Все це вже давно відомі факти, тільки викладені у вигляді відеолекції.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

КОРИЦАДата: Неділля, 01-Чер-2008, 23:58 | Сообщение # 4
Полковник
Награды: 0
Ггг!))Мне лично приятнее думать, что все таки яйцо!)))А то как представлю из чего в противном случае появилась курица...!)))))

Мужчины всегда правы, а женщины никогда не ошибаються!
А.Екзюпери

grigori37Дата: Понеділок, 02-Чер-2008, 11:08 | Сообщение # 5
Генерал-лейтенант
Бабаю, про який фільм Ви говорете?
У мене головна сторінка на компютері Rambler, в строчці для пошуку я написав підняте питання і серед маси сторінок були форуми. На одній із сторінок питання вирішувалось більшістю голосів. Мені сподабався цей гумор: 46,1% за те що першою була курка, останні за яйце. Цікаво провести таке опитування в Лохвиці.
Ви справедлливо кажете, що питання старе як світ і в кінці зводиться до проблеми винекнення життя на Землі, а тут як відомо, теорій багато.

Radcenko

recleanДата: Понеділок, 02-Чер-2008, 12:07 | Сообщение # 6
Лейтенант
кхм, кхм...
А до чого тут релігія?

БабайДата: Понеділок, 02-Чер-2008, 12:08 | Сообщение # 7
Генераліссімус
В цій самій темі перше повідомлення, яке дав Лохвицький,, там єсть додаток і ссилка на фільм "Секрет" в режимі "Онлайн".

цитата из фильма.

гетьманДата: Понеділок, 02-Чер-2008, 12:30 | Сообщение # 8
Сержант
Питання старе і не актуальне.

БабайДата: Понеділок, 02-Чер-2008, 13:48 | Сообщение # 9
Генераліссімус
Сам фільм зачіпає цікаве питання, але я теж думаю що це не відноситься ні до філософії, ні до релігії. Як я вже говорив, це явище ближче до психології та метафізики. І тут я не зовсім згоден з гетьманом, питання дійсно старе, але актуальне. В другій половині фільма йдеться про здоров"я людей, а це завжди було актуальним.

цитата из фильма.

Сообщение отредактировал Бабай - Понеділок, 02-Чер-2008, 13:49

grigori37Дата: Понеділок, 02-Чер-2008, 16:41 | Сообщение # 10
Генерал-лейтенант
Сасибі за підказку.
Фільм додивився лише до половини. Для мене він не цікавий.
Коли почалася перестройка і палетіла вверх тормашками наша марксисько-ленінська ідеологія, сітогляд наших людей захитався, ідеали поникли люди перестали розуміти що добре, а що погано, якому богові вірити і молитись. Нахлинуло багато всяких ідеологів, сектантів, психологіві із своїми тренінгами, лекціями, книгами. Увійшло в моду Нейро-лінгвістичне програмування особистості, переведені книги Гуджієва та Уманського, і багато всього подібного до чого відноситься і "Секрет". Із усього оцього нашій людині треба вибрати щось для себе, вибрати собі бога. Та хіба це можливо,хіба можна все перечитати і перепробувати. Від цього і попереджає перша заповідь Моісея. Даремний труд. Ви родились і виховувалися і православній сім*ї отже ви православний і не шукайте собі іншого кращого ніж І.Христос бога, а то можете лишитись без нічого або зійти з ума.
Кажуть, що на заході коли родиться дитина матері питають до якої віри її приписати, і все, і бога вибрано.
Не треба слухати ходячих проповідників, крім смути в голові вони нічого не дадуть. Говорить "Подумай що ти міліонер і станеш ним". Чорта з два.

Radcenko

ЛохвицькийДата: П'ятниця, 06-Чер-2008, 20:53 | Сообщение # 11
Генерал-майор
Нил Доналд Уолш
Беседы с Богом

"И да будет мне указан путь жизни:
И в присутствии его есть полнота радости;
И по правую руку есть
Наслаждения бесконечные".
- Псалм 16:11

Я искал путь к Богу всю свою жизнь.

Я знаю, что это так.

И теперь, когда я нашел его, я поверить этому не могу. Такое ощущение, что я сижу тут и пишу сам себе.

Именно так ты и делаешь.

Это не очень-то похоже на то, чем может быть общение с Богом.

А тебе хотелось бы слышать звон колокольчиков и щебетание птиц? Я подумаю, что с этим можно будет сделать.

Ты же знаешь, не так ли, что найдутся и такие, кто назовет всю эту книгу богохульством. В особенности, если Ты будешь продолжать проявляться здесь, как эдакий умник.

Позволь Мне объяснить тебе кое-что. У тебя и остальных есть некое представление о том, что Бог появляется в жизни только одним определенным образом. Это очень опасное представление.

Оно не позволяет тебе и остальным видеть Бога повсюду. Если ты думаешь, что Бог выглядит каким-то определенным образом или его можно услышать только определенным образом, или Он вообще есть каким-то определенным образом, - ты будешь глядеть как раз мимо Меня, день за днем. Ты будешь проводить всю свою жизнь в поисках Бога и не находить Его. И все потому, что ты ищешь Её. Это Я использовал в качестве примера.

Ведь было же сказано, что если ты не видишь Бога и в простом и в сложном, ты уже упустил половину. И это великая Истина.

Бог есть в печали и в радости, в горьком и в сладком. За всем, что есть - есть божественный замысел, и таким образом, во всём есть божественное присутствие. Читати книгу

Додано (06-Чер-2008, 19:53)
---------------------------------------------
В этих страницах заключены ответы на все те вопросы, на которые Тебе никто так и не смог ответить. Всё то, что Ты всегда хотел знать о жизни и смерти, "о до и после", о Боге и вере, о видимом и невидимом, о том, во что ты веришь, и чего боишься, о любви и сексе, деньгах и власти, силе и бессилии, истинном и вымышленном. "Беседы с Богом" - это энциклопедия Правил Игры в Жизнь.

Каждый из нас на разных этапах жизненного пути сталкивается с вопросами, которые в целом сводятся к следующему: "Зачем я живу?", "Каков смысл моего бытия?", "К чему стоит стремиться?", "Что меня ожидает "после?", "Что на самом деле "правильно" и что - нет?", "Каковы истинные Правила Игры?", "Что мне необходимо сделать, чтобы жизнь заработала на самом деле?".

Мы редко размышляем о том, что побуждает нас к действию, к жизни. Мы приходим в этот мир, где условия игры и её правила уже придуманы другими. Мы вынуждены принимать их. По сути, нас даже не спрашивают о том, хотим ли мы этого. Просто самим фактом своего рождения мы принимаем эти правила. Многие ли из нас действительно выигрывают? Выигрывают ли наши родные, друзья и близкие, когда выигрываем мы? В чём причина нашей постоянной неудовлетворённости? Будет ли когда-нибудь достаточно?

БабайДата: Понеділок, 09-Чер-2008, 14:26 | Сообщение # 12
Генераліссімус
Ці відповіді дуже розпивчаті і не конкретні. Та й розуміть їх можна по різному.

цитата из фильма.

ЛохвицькийДата: Субота, 14-Чер-2008, 08:25 | Сообщение # 13
Генерал-майор
Про патрiотизм
Цiкаво чи iснуе в наш час таке явище? wacko

Сообщение отредактировал Лохвицький - Субота, 14-Чер-2008, 08:30

БабайДата: Субота, 14-Чер-2008, 11:09 | Сообщение # 14
Генераліссімус
Патріотизм як явище, чи як стан душі ?

цитата из фильма.

ЛохвицькийДата: Субота, 14-Чер-2008, 15:22 | Сообщение # 15
Генерал-майор
А хiба стан душi не трансформуеться в явище?

Форум міста Лохвиця » Дозвілля » Спілкування » Фiлософiя та релiгiя (З чого все починаеться?)
Сторінка 1 з 211232021»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017