АРТ ЛАЙФ - Сторінка 3 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяСубота, 10-Гр-2016, 17:33
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 4«1234»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Оголошення » Робота » АРТ ЛАЙФ (Основний чи допоміжний заробіток)
АРТ ЛАЙФ
ЛохвицькийДата: Понеділок, 23-Чер-2008, 20:10 | Сообщение # 31
Генерал-майор
Награды: 3
Статус: Offline
На жаль це так.
Десь колись прочитав,що в як1йсь королевськ1й родин1 був л1кар.В1н отримував гарну платню,коли королевська родина була здорова.Якщо хтось захворював платню в1н не отримував.Отож королевська с1м"я майже не хвор1ла. wine

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

sergoДата: Вівторок, 24-Чер-2008, 01:19 | Сообщение # 32
Підполковник
Награды: 0
Бабай, у мене є дуже багато матеріалу, як про продукцію ,так і про бізнес.І щоб вас переконати в зворотньому,можливо назначити зустріч.
Як що, ви згодний, то, на наступному тижні, я можу виділити вам декілька хвилин уваги.

Жизнь.exe /?

Сообщение отредактировал sergo - Вівторок, 24-Чер-2008, 01:27

БабайДата: Вівторок, 24-Чер-2008, 14:02 | Сообщение # 33
Генераліссімус
Награды: 5
Коли є бажання і час, можна і зустрітися поговорити, адже в суперечках народжується істина. Детальніше можна ОП, я думаю, що знайду час на зустріч, якщо на той момент буду в місті.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

samusevДата: Вівторок, 15-Лип-2008, 22:09 | Сообщение # 34
Майор
Quote (sergo)
ні одна компанія тобою перечислена не придлагає крім АРТ ЛАЙФ продуктів дитячого харчування ,ліків та припаратів( без вмісту різних хімій,все на травах ,корінчиках).

извините, что влажу "как слон в посудную лавку", но пожалуйста обоснуйте это. Например, насколько я знаю, Амвей тоже говорит, что "у нас все без химии", что "нашу пасту глотать можно" и "когда моете посуду нашим средством - полоскать не обязательно!" happy

Не могли бы Вы, sergo, написать здесь состав (ингредиенты) например шампуня, зубной пасты, крема.

Quote (Бабай)
Всі ці препарати повинні призначатися строго індивідуально.

Насчет "строгой индивидуальности" в подходе к выбору лекарств я с Вами, Бабай, согласен.
Я, например, знаю одну такую компанию, которая разрабатывает и производит БАДы. Назначается консультация с врачем-диагностом, где делают диагностическое исследование организма, тестируют назначаемые лекарства на совместимость с вашим организмом и назначают индивидуальный лечебный курс, в конце которого назначается повторная диагностика!
Вот это, я понимаю, серьезный подход к делу.

Quote (sergo)
А те, що нам приписують ліки хімічного походження за Бог знає яку ціну (американські, германські і т.д., але далеко не нашого виробництва), цим на нас не заробляють? І ніхто в нас не питає, чи підходять вони нашому організму, чи ні. Адже зараз кожна аптека співпрацює з лікарями, які теж заробляють на нашому здоров'ї, і я думаю не зменшими нулями. Лягаєш під ніж (незнаючи, який буде результат) треба обов'язково положити в карман "гонорар", а якщо ні, то можеш здихати...

Супер! В точку.
Ой, как работают да прирабатывают!!!! У врачей это - основной доход, превышающий официальный в несколько раз.

"У истины простая речь." (Г.С.Сковорода)

Сообщение отредактировал samusev - Вівторок, 15-Лип-2008, 22:11

БабайДата: Середа, 16-Лип-2008, 14:02 | Сообщение # 35
Генераліссімус
Quote (samusev)
Я, например, знаю одну такую компанию, которая разрабатывает и производит БАДы. Назначается консультация с врачем-диагностом, где делают диагностическое исследование организма, тестируют назначаемые лекарства на совместимость с вашим организмом и назначают индивидуальный лечебный курс, в конце которого назначается повторная диагностика!
Вот это, я понимаю, серьезный подход к делу.

Але навіть ця компанія інколи буває в промаху. Коплект БАДів для схуднення по різному діє на різні організми. Одні люди дійсно худнуть, а інші навпаки - поправляються !

цитата из фильма.

samusevДата: Середа, 16-Лип-2008, 18:30 | Сообщение # 36
Майор
Quote (Бабай)
Але навіть ця компанія інколи буває в промаху. Коплект БАДів для схуднення по різному діє на різні організми. Одні люди дійсно худнуть, а інші навпаки - поправляються !

Це про яку компанію Ви кажете? Це з власного досвіду чи чули десь?
"Я вам про Фому, а Вы про Омелю!"

Quote (samusev)
делают диагностическое исследование организма, тестируют назначаемые лекарства на совместимость с вашим организмом и назначают индивидуальный лечебный курс, в конце которого назначается повторная диагностика!

БабайДата: Середа, 16-Лип-2008, 19:38 | Сообщение # 37
Генераліссімус
samusev,
Це все саме з власного досвіду. Я вже писав, що з цим видом бізнесу я знайомий більше 10 років. А з деякими фірмами доводилося і працювати. Тому я знаю реальне положення речей. Не все так гладко як розповідається.
Крім того, в багатьох компаніях добре поставлена ще й психологічна обробка, як співробітників, так і клієнтів. Але це окрема тема для розмови.

Quote (samusev)
в конце которого назначается повторная диагностика!

І саме при повторній діагностиці, з"ясовується зворотня дія БАДів на організм. Коли вже отримано протилежний результат. А основне правило - НЕ ЗАШКОДЬ !!!

цитата из фильма.

samusevДата: Середа, 16-Лип-2008, 19:51 | Сообщение # 38
Майор
Quote (Бабай)
І саме при повторній діагностиці, з"ясовується зворотня дія БАДів на організм. Коли вже отримано протилежний результат. А основне правило - НЕ ЗАШКОДЬ !!!

Гормони не пробували приймати? Кажуть, допомагає. wink

Це все "балачки бабушек на лавочке".
Ближче до справи!
А то таким чином можна все шо завгодно опускати, і головне без конкретики, щоб не напрягатися.

БабайДата: Середа, 16-Лип-2008, 20:09 | Сообщение # 39
Генераліссімус
samusev,
В людини не можна забрати право на помилку ...
Коли Вам милі гормони - приймайте собі на здоров"я.
А наступати кілька разів на граблі буде тільки божевільний.

Quote (Бабай)
в багатьох компаніях добре поставлена ще й психологічна обробка, як співробітників, так і клієнтів

Ви свято вірите в заморські байки ? Флаг Вам в руки і попутний вітер в спину. А іншим людям дозвольте будь ласка самим вирішувати: де працювати, що їсти, і чим користуватися.

цитата из фильма.

samusevДата: Середа, 16-Лип-2008, 20:21 | Сообщение # 40
Майор
Quote (Бабай)
Ви свято вірите в заморські байки ? Флаг Вам в руки і попутний вітер в спину. А іншим людям дозвольте будь ласка самим вирішувати: де працювати, що їсти, і чим користуватися.

Я вас не змушую купляти БАДи, пийте собі цитрамон і вітамінчик "С"...

Я ще не настільки зневірений в людях, щоб свідоцтво моєї дружини чи близьких сприймати за байку!

НЕдовіряй, Бабай, але хоча б провіряй! dry

Сообщение отредактировал samusev - Середа, 16-Лип-2008, 20:23

БабайДата: Четвер, 17-Лип-2008, 09:57 | Сообщение # 41
Генераліссімус
samusev,
Ніхто мене не примусить ні БАДи купити, ні цитрамон, ні навіть вітамін С. Слава Богу не в пустелі живем, і на землі нашій все добре родить. А коли при цьому ще й головою користуватись, то половини хвороб можна зовсім уникнути. А інші попередити.

А про довіру - то це особиста справа кожного.
Хочеш - вір всим, хочеш - через одного, а хочеш - нікому ...
Вам з цим жити, то вам і вирішувати.

цитата из фильма.

samusevДата: Четвер, 17-Лип-2008, 10:20 | Сообщение # 42
Майор
Бабай, ну на этом и разойдемся. biggrin

LozkinaДата: Четвер, 17-Лип-2008, 16:34 | Сообщение # 43
Рядовий
sergo, Я теж хочу займатися АРТ ЛАЙФом. Що мені для цього треба зробити? Я хочу буть здоровою, як ти.Напиши будь-ласка, як підписатись.

Lozkina

ЛохвицькийДата: П'ятниця, 18-Лип-2008, 15:57 | Сообщение # 44
Генерал-майор
Награды: 3
Quote (Lozkina)
sergo, Я теж хочу займатися АРТ ЛАЙФом. Що мені для цього треба зробити? Я хочу буть здоровою, як ти.Напиши будь-ласка, як підписатись.

Здоров*я маемо в1д батьк1в,в1д природи,в1д знань 1 великого бажання бути здоровим.
А ще ц1лком згодний з:
Quote (Бабай)
samusev,
Ніхто мене не примусить ні БАДи купити, ні цитрамон, ні навіть вітамін С. Слава Богу не в пустелі живем, і на землі нашій все добре родить. А коли при цьому ще й головою користуватись, то половини хвороб можна зовсім уникнути. А інші попередити.
А про довіру - то це особиста справа кожного.
Хочеш - вір всим, хочеш - через одного, а хочеш - нікому ...
Вам з цим жити, то вам і вирішувати.

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

БабайДата: Вівторок, 22-Лип-2008, 15:47 | Сообщение # 45
Генераліссімус
Лохвицький,
Дякую за підтримку, отже не перевелися ще думаючі люди на світі. А я вже думав що весь світ з глузду з"їхав, і думаючих та розсудливих людей як в пустелі, можеш зустріти, а може й ні.

цитата из фильма.

Сообщение отредактировал Бабай - Вівторок, 22-Лип-2008, 15:59

Форум міста Лохвиця » Оголошення » Робота » АРТ ЛАЙФ (Основний чи допоміжний заробіток)
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016