ВИЇЗД В АНГЛІЮ, ІТАЛІЮ, США, ІСПАНІЮ ТА ІНШІ КРАЇНИ ШЕНГЕН - Сторінка 2 - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяВівторок, 06-Гр-2016, 22:49
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Оголошення » Робота » ВИЇЗД В АНГЛІЮ, ІТАЛІЮ, США, ІСПАНІЮ ТА ІНШІ КРАЇНИ ШЕНГЕН (ВИЇЗД В АНГЛІЮ, ІТАЛІЮ, США, ІСПАНІЮ ТА ІНШІ КРАЇНИ ШЕНГЕН)
ВИЇЗД В АНГЛІЮ, ІТАЛІЮ, США, ІСПАНІЮ ТА ІНШІ КРАЇНИ ШЕНГЕН
vyizd-za-kordonДата: Четвер, 16-Жов-2008, 20:02 | Сообщение # 16
Рядовий
Награды: 0
Статус: Offline
2Бабай
Вишліть свій контактний номер телефону і Вам неодмінно зателефонують і дадуть вичерпні відповіді на всі Ваші запитання!

КОТЯТКОДата: Субота, 22-Лис-2008, 23:29 | Сообщение # 17
Підполковник
Дуже підозріла у Вас реклама, а саме головне ціни щось ну зовсім не реальні, чи це випадково не про Вас в новинах розповідали? Там багато такі конторки людей кинули і офіси до цих пір працюють, такий собі легальний обман.А ще дуже не віриться що в тих країнах які Ви назвали своїх безробітних немає, потрібні чорноробочі, але таку заробітну плату яку вони пропонують зараз можна заробити і в нашій столиці, зрозумію якщо на шкідливе виробництво, то можливо таких дурних і найдете.

РК-86Дата: Неділля, 23-Лис-2008, 06:04 | Сообщение # 18
Генераліссімус
Награды: 3
vyizd-za-kordon,
На Ваше #6.
Можете оформити швидко візу в шенгенському просторі - так і повідомляйте.
Бо до шенгенської угоди приєдналося багато більше країн світу, ніж ви вказуєте.
Сам заголовок тхне рекламою. Рекламі звикли не довіряти.
Треба просто: Допоможемо (надамо послуги) в оформленні візи для виїзду за кордон.
Віза може бути оформлена з такими і такими умовами... І все.

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

vyizd-za-kordonДата: Неділля, 23-Лис-2008, 12:41 | Сообщение # 19
Рядовий
Шановне КОТЯТКО,
Особисто я нічого підозрілого у даній рекламі не бачу!
Ви можете запропонувати кращі ціни? Будь-ласка, у нас вільна країна і кожне може займатися своєю справою! І в новинах про нас не розповідали! Як можна кинути людину якщо розрахунок відбувається 100% після прибуття на місце призначення? І до того ж можливі варіанти виїзду в кредит, вийде, що людину доставили в країну яку вона собі обрала не взяли з неї грошей і чим тут кинеш? Читайте уважніше пост, тверезо думайте над тим що там написано!
НА рахунок роботи, у всіх країнах є безробітні, не є виключенням і країни Євросоюзу, але уже дуже багато людей з західної України довгі роки успішно працюють у них, головне бажання працювати і заробляти гроші, а роботу можна знайти завжди! Ніхто Вас особисто нікуди не підштовхує виїхати, ні закордон ні у столицю України! Це особисте бажання кожної людини, тому якщо у Вас такого бажання немає прошу не флудити і не виписувати всякі дурниці!

2РК-86,
Дякую за пораду!

БабайДата: Неділля, 23-Лис-2008, 13:18 | Сообщение # 20
Генераліссімус
Награды: 5
В какой стране можно устроиться работать безработному
03 ноября 2008 в 09:20
Украинские мигранты заняты на непопулярных у местных жителей других стран работах и получают самую низкую зарплату. Исключение составляют квалифицированные строители, претендующие на работу в Канаде. Украинцам стало труднее получить работу в странах Евросоюза.
Почему сложно трудоустроиться
«Недавние изменения в иммиграционном законодательстве Великобритании, Испании и Германии ограничивают въезд неквалифицированных работников. Для того чтобы трудоустроить иностранца, работодателю приходится оформлять специальное разрешение на работу для него», — объясняет Ульяна Ванькович, консультант Центра консультирования мигрантов Представительства Международной организации миграции в Украине.
По ее словам, перед тем как предоставить такое разрешение, соответствующий орган (чаще всего центр занятости) проверяет, нет ли на эту должность претендентов из стран ЕС. А уже потом принимается решение на выдачу такого разрешения.

Ужесточение иммиграционного законодательства уже ощутили на себе рекрутинговые компании, специализирующиеся на трудоустройстве украинцев за рубежом. Детальніше тут.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

YanushevichДата: Неділля, 23-Лис-2008, 13:18 | Сообщение # 21
Генерал-полковник
Как хорошо, что мне ни в одну из перечисленных стран НЕ НАДО ехать. "Но мне туда не надо" - как у Высоцкого.

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

БабайДата: Субота, 29-Лис-2008, 17:33 | Сообщение # 22
Генераліссімус
Єврокомісія вигадала, що Україна завалює ЄС нелегалами?
29.11.2008 09:55___ www.ПРАВДА.com.ua
--------------------------------------------------------------------------------
Європейська комісія вважає, що Україна входить до п’ятірки основних "постачальників" нелегалів до ЄС.
Про це повідомив журналістам заступник міністра внутрішніх справ України Василь Мармазов після завершення засідання Спільного комітету з виконання угоди між Україною та ЄС про реадмісію, передає УНІАН.
"За оцінками європейських колег, Україна в п’ятірці "лідерів" з "постачання" нелегальних мігрантів", - сказав він. "Ми поцікавилися, звідки така інформація, вони пообіцяли надати", - додав заступник міністра внутрішніх справ.
Він зазначив, що Україна вважає, що європейські експерти завищують її роль в "постачанні" нелегалів.
Мармазов висловив сподівання, що інформація про методику оцінювання буде передана українській стороні ще до кінця цього року. Водночас він зазначив, що ця інформація матиме конфіденційний характер.
Водночас заступник міністра закордонних справ України Костянтин Єлісєєв після засідання Спільного комітету з виконання угоди між Україною та ЄС про спрощення візового режиму повідомив, що Україна вимагає, щоб країни ЄС видавали для українських водіїв-дальнобійників візи терміном не менше ніж на рік.
"Ми категорично проти, щоб візи використовувались як елемент недобросовісної конкуренції", - додав Єлісєєв.
Він зазначив, що на сьогодні українські водії досить часто програють конкурентам з інших країн, зокрема, з Туреччини, саме через те, що країни-члени ЄС не видають їм довгострокових віз.

Умное выражение лица, еще не признак ума !
цитата из фильма.

ГостьДата: Вівторок, 14-Лют-2012, 21:44 | Сообщение # 23

80967258067 це мій номер телефону звяжіться будь ласка зі мною, дякую

Гость olegДата: Четвер, 01-Бер-2012, 15:06 | Сообщение # 24

v yakomu misti vu znohodutesy

ГостьДата: Неділля, 01-Кв-2012, 15:10 | Сообщение # 25

Доброго дня як можна звами звязатися...

ГостьДата: Неділля, 08-Кв-2012, 15:41 | Сообщение # 26

Цікавить виїзд в США Мій поштовий ящик xedos95@mail.ru Напишіть як з вами можливо звязатися оскільки на дану вами адресу пошта не відправляється

ГостьДата: Субота, 12-Тр-2012, 20:23 | Сообщение # 27

яка точна адреса і контактні телефони вашої фірми.а то крім інтернет адреси нічого детального немає

ГостьмаріяДата: Субота, 19-Тр-2012, 19:16 | Сообщение # 28

surprised

Додано (19-Тр-2012, 17:16)
---------------------------------------------
скажіть будь ласка чи можу я з чоловіком і 2 дітьми виїхати в сша на скільки це реально куди мені звертатись і по якій візі краще їхати по туристичній????????Чи має значення те що я брала участь в Грін карт?????.Буду дуже вдячна за відповідь.

ГостьДата: П'ятниця, 22-Чер-2012, 11:00 | Сообщение # 29

кого цікавить візи чи виїзд звертайтесь slaviksavkiv@mail.ru або olsav1@mail.ru 0969530571

МішаДата: П'ятниця, 20-Лип-2012, 20:02 | Сообщение # 30

Доброго здоров'я.
Хочу на роботу сша канада німеччина,якщо реально можете допомогти: мій е-mаіl misha021083@mail.ru
наперед дякую.

Форум міста Лохвиця » Оголошення » Робота » ВИЇЗД В АНГЛІЮ, ІТАЛІЮ, США, ІСПАНІЮ ТА ІНШІ КРАЇНИ ШЕНГЕН (ВИЇЗД В АНГЛІЮ, ІТАЛІЮ, США, ІСПАНІЮ ТА ІНШІ КРАЇНИ ШЕНГЕН)
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016