ЛохвицяНеділля, 22-Жов-2017, 14:43
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Організації » Освіта » ЗОШ №2 м.Червонозаводське (все про цю школу)
ЗОШ №2 м.Червонозаводське
rootДата: Четвер, 13-Бер-2008, 11:23 | Сообщение # 1
Адмін
Награды: 4
Статус: Offline
ЗОШ №2 м.Червонозаводське

Все що стосується цієї школи

irysyaДата: П'ятниця, 21-Бер-2008, 14:56 | Сообщение # 2
Рядовий
Награды: 0
Хочу сказати, що це найкраща школа в нашому районі тільки тому, що я її закінчила. Зараз навчається там мій син. Виношу подяку всім вчителям цієї школи. Хоча дивлячись на зовнішній стан школи і хочеться плакати. Чесно, ніхто нічого не хоче робити. Лавочки розламують, штукатурка падає, асфальт провалюється.... Просто немає гарного завгоспа який би дивився за станом школи. Якісь же кошти виділяються владою??!! З привили :D кою повагою до Валерія Олексійовича, але школа в дуже поганому стані. Просто, якщо буде продовжуватися в такому ритмі, то через 10 років вона розвалиться. Дуже мало різних розважальних заходів в школі. З великою повагою до Ліди Петрівни, але в наш час було цікавіше. Тому, вважаю, що школа хороша, багато чого гарного і цікавого дала мені, і все в Ваших руках, шановні вчителі, давайте піднімати школу і все місто с колін. І всі будуть щасливі. Всього всім найкращого.

РК-86Дата: Неділля, 04-Жов-2009, 02:12 | Сообщение # 3
Генераліссімус
Награды: 3
З Днем Учителя!!!

Всіх, всіх, всіх!!!

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

Форум міста Лохвиця » Організації » Освіта » ЗОШ №2 м.Червонозаводське (все про цю школу)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2017