Воспоминания Зои Янушевич. Книга вторая. - Форум міста Лохвиця
-
ЛохвицяНеділля, 11-Гр-2016, 11:02
ЛОХВИЦЯ
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Stepan, Бабай, Obers 
Форум міста Лохвиця » Творчість » Проза » Воспоминания Зои Янушевич. Книга вторая. (з iнтернету)
Воспоминания Зои Янушевич. Книга вторая.
ЛохвицькийДата: П'ятниця, 25-Лип-2008, 21:57 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Награды: 3
Статус: Offline
3 Январь 2008 г.
Еще о Свиридовке
Следы старых помещичьих усадеб еще кое-где сохранились. Но так как у меня нет своего транспорта, то видела их очень мало, да и главное, что их уже нет, исчезли от времени, войн и разрушений. Башкирцева (художница) упоминает в своих мемуарах об усадьбе возле Диканьки, но я не бывала в тех местах. Не сохранились старые дома из-за того, что строились не капитально, большинство из дерева, и, конечно же, сгорали. Та же участь постигла и церкви, большинство их строилось из дерева, и помимо нарочитого уничтожения (борьба с религией), они горели.
джерело

Возлюби ближнього свого,як себе самого.

Сообщение отредактировал Лохвицький - П'ятниця, 25-Лип-2008, 21:58

grigori37Дата: Понеділок, 29-Вер-2008, 13:33 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Прочитав. Цікаво. Тільки хотілося б прикріти автора: хто вона, де живе, чим займалася, чого пише російською, адже землячка?
Пане Лохвицький, якщо знаєте де лежить така інформація напишіть

Radcenko

YanushevichДата: Субота, 04-Жов-2008, 19:03 | Сообщение # 3
Генерал-полковник
Награды: 5
Уважаемый grigori37. Я племянник Зои (Васильевны) Янушевич (1916-2005) и составитель и издатель двух ее книг воспоминаний. Приятно было узнать, что материалы, помещенные первоначально только в Интернете, привлекли внимание людей на ее родине. В августе этого года я побывал в Лохвице и передал в районную библиотеку по два экземпляра каждой книги. В частном порядке я мог бы выслать книгу тем, кто особо заинтересовался ею. Конечно же, Зоя Васильевна владела украинским языком, но она жила и работала в разных местах СССР, вне Украины, и вся ее научная деятельность, как и почти всё в те времена, проходила на русском языке. Умерла она в 2005 году в Англии, где в последние 13 лет проживала у своего сына. Именно жизнь вдали от родных мест и невозможность посетить их заставила ее взяться за написание этих книг. В Свиридовке она была из Соколовских - Деревянок.

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

ЛохвицькийДата: Субота, 04-Жов-2008, 20:25 | Сообщение # 4
Генерал-майор
Уважаемый Георгий.Очень приятно познакомится с Вами и возможно со всей вашей семьёй.У нас есть тема о земляках по разным причинам находящимся в разных уголках мира.Расскажите если можно немножко о себе.Заходите к нам на форум,мы будем рады вам!
С уважением Юрий Емаков.

YanushevichДата: Вівторок, 07-Жов-2008, 21:34 | Сообщение # 5
Генерал-полковник
А Вам знакома "Мала енциклопедiя Лохвиччини" Олександра Панченка?
http://yanushevich.blogonline.ru/3101.html

Там есть и про нашу семью.

Уважаемые хохлы! Разорвите с советско-совковым прошлым и перестаньте сосать русскую сиську!

grigori37Дата: Вівторок, 07-Жов-2008, 21:54 | Сообщение # 6
Генерал-лейтенант
Книгу вже купили, але до мене ще не дійшла.

Radcenko

YanushevichДата: Вівторок, 07-Жов-2008, 22:12 | Сообщение # 7
Генерал-полковник
Книга слишком дорогая - 1200 гр. Надо было сделать более дешевое и доступное издание. Вот здесь я вместе с издателем, Александром Панченко:
http://picasaweb.google.com/ariman400/292008#5244038019385799922

SanaДата: Середа, 08-Жов-2008, 09:26 | Сообщение # 8
Підполковник
Награды: 0
Quote (Yanushevich)
Книга слишком дорогая - 1200 гр.

Наверное тираж не большой?

РК-86Дата: Середа, 10-Гр-2008, 04:45 | Сообщение # 9
Генераліссімус
Quote (Yanushevich)
А Вам знакома "Мала енциклопедiя Лохвиччини" Олександра Панченка?
http://yanushevich.blogonline.ru/3101.html

Этот "легкий в применений" сайт посетил...
Дуже вдячний за попередження. Невже інтернет такий універсальний? Ну всякому можна вступити... Ну довільне бажання і орієнтири... І - вперед. Вляпуйтесь...

Я не боюсь умереть. Просто противно присутсвовать при этом...

YanushevichДата: Середа, 10-Гр-2008, 10:28 | Сообщение # 10
Генерал-полковник
Quote (РК-86)
Этот "легкий в применений" сайт посетил...

Я ничего не понял из того, что Вы хотели сказать. Как Вы умудряетесь так писать? Что за "легкий в применении сайт" ?

grigori37Дата: Середа, 20-Жов-2010, 09:32 | Сообщение # 11
Генерал-лейтенант
Шановний панеЯнушевич!
В пошукову стрічку « Яндекса» набрав я Ваше прізвище і знайшов там відеозаписи Вашої з братом сьогорічної подорожі по Україні, Росії та Молдавії. Хороша якість, велика кількість. Ясно проглядаються Ваші наміри і думки.
Мене вразили знімки виступів дітей біля школи села Свиридівки. Згадав своє дитинство. Інше теж цікаво, і рипучий велосипед, і річка Сула… я ж читав Спогади Вашої тьоті… Спасибі за роботу, любов до рідної землі і її людей!
Чи немає у Вас наміру склеїти увесь матеріал в єдину стрічку, пронизану загальною ідеєю? Ви ще повний сил, і Вам це по силі, написати сценарій, підібрати музику…
А за Україну хвилюватися не варто, бо вдіяти нічого ми не можемо. Треба робити свої справи, не забувати мови, писати, робити кіно, намагатися пробудити людей від сплячки.
Всього Вам доброго.

Radcenko

ЛохвицькийДата: Середа, 20-Жов-2010, 09:54 | Сообщение # 12
Генерал-майор
Quote (grigori37)
намагатися пробудити людей від сплячки.

Шановний пане Григор1ю! Людей мусимо будити,бо 1накше буде велике лихо!

Сообщение отредактировал Лохвицький - Середа, 20-Жов-2010, 19:17

YanushevichДата: Середа, 20-Жов-2010, 11:23 | Сообщение # 13
Генерал-полковник
Quote (grigori37)
Шановний панеЯнушевич!
В пошукову стрічку « Яндекса» набрав я Ваше прізвище і знайшов там відеозаписи Вашої з братом сьогорічної подорожі

Шановний пан grigori37, всі мої матеріали є в Інтернеті. Є сайт, присвячений селу Свиридівка:

http://sviridovka.blogspot.com/

Тільки, як мені здається, молодих все це не цікавить, а люди похилого віку з Інтернетом не дружать. Крім фотоальбомів, у мене є ще "живий журнал":

http://procol-harum.livejournal.com/

в якому я викладаю свою точку зору на ті чи інші події. Більше я нічого не можу створити ...
Що стосується двох книг З. В. Янушевич, то я Вам вже давно пропонував їх прислати, але Ви відмовилися.

alaska_uaДата: Понеділок, 25-Кв-2016, 15:28 | Сообщение # 14
Рядовий
Награды: 0
дуже цікаві факти

Форум міста Лохвиця » Творчість » Проза » Воспоминания Зои Янушевич. Книга вторая. (з iнтернету)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright Лохвиця © 2016